kampanyakuponu.com

Bu web sayfasının kullanımı, aşağıdaki Hükümler ve Koşullar ile belirlenmektedir ve web sayfasına her erişiminizde bunların bağlayıcılığını kabul edersiniz

Hakkımızda:

KampanyaKuponu.com ürün satışı yapan bir online alışveriş sitesi değildir. Kampanyakuponu.com alışveriş sitelerinin indirim kodları, indirim kuponları, promosyon kodları, kampanya kodları, hediye çekleri, kampanyaları ve kupon kodlarını yayımlayarak ve paylaşarak  takipçilerinin ve üyelerinin yapmış oldukları online alışverişlerini avantajlı bir şekilde tamamlamasını sağlayan bir kupon & kampanya sitesidir. Kampanyakuponu.com tarafından paylaşılan tüm fırsatlar tamamen ücretsiz olup, herkesin kullanımına açıktır.

KampanyaKuponu.com sunduğu hizmetleri satmaz. Eğer listelenen tekliflerle ya da indirim kodları/kuponları ile ilgili bir sorunuz varsa lütfen doğrudan ilgili mağaza ile iletişime geçiniz.

Kuponlar:

KampanyaKuponu.com sitesinde listelenmekte olan mağazaların sunduğu kampanya ve indirim fırsatları ile bizim listemizdeki olası farklılıklardan, yanlış bilgilendirmelerden, geçersiz veya süresi dolmuş kuponlardan yükümlü sayılmayız. Paylaşılan tüm fırsat ve kuponlar yayınlanmadan önce tarafımızdan kontrol edilmektedir fakat veritabanında süresi dolmuş, son kullanma tarihi geçmiş kod ya da kuponlar gözden kaçmış olabilir. Fırsatı sunan mağazalar ilgili kampanyayı bazen belirtilen süreden önce durdurabilmektedir.

KampanyaKuponu.com indirim kodları ve kuponlarının kullanım şekliyle sorumludur. KampanyaKuponu.com web sitesinde listelenen avantaj ve indirim kampanyalarında karşılaşılabilecek yanlışlıklardan sorumlu tutulmaz.

Hesap:

KampanyaKuponu.com web adresinde kendi hesabınızı sadece bir dakika içerisinde ücretsiz bir şekilde açabilir ve istediğiniz gibi dizayn edip yönlendirebilirsiniz. Böylece favori mağazalarınızı seçebilir ve istediğiniz fırsatları kaydederek daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz.

Eğer bir KampanyaKuponu.com hesabı açarsanız e-posta adresinize gelecek güncellemeleri kabul etmiş sayılırsınız.

E-posta Uyarıları / Mobil Bildirimler ve Haber Bülteni:

KampanyaKuponu.com web sitesine e-posta aracılığıyla abone olursanız online mağazaların yeni indirim kupon ve kod bildirimlerini belirli aralıklar ile gönderdiğimiz indirim bültenlerinde bulabilirsiniz.

Online mağazalardan gelen e-posta bildirimlerini yönetmek için, bildirimleri yönet uzantısından gerekli ayarları yapabilirsiniz.

KampanyaKuponu.com web adresinden gelen e-mail’ler sizi rahatsız ediyorsa e-posta bildirim ayarları ile de bu sorunu çözebilir ve istediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz.

Abonelik iptali / Üyelik iptali:

Eğer abonelik ya da üyelik iptali yapmak istiyorsanız lütfen doğrudan kampanyakuponu.com/iletisim adresinden bize ulaşın. Unutmamanız gereken nokta ise; silinen hesap ya da üyelik sonrasında veri tabanımızda üye sahibi hakkında herhangi bir bilgi tutmayız. Bu sebepten dolayı silinmiş bir hesabı kurtarmak mümkün olmayabilir.

Gizlilik:

KampanyaKuponu.com üye haklarına saygı göstererek hiçbir kullanıcısının bilgilerini bir başkası ile paylaşmaz, satmaz veya kiralamaz. Bu konuda daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız lütfen şu adresi ziyaret ediniz; kampanyakuponu.com/sayfalar/gizlilik

Sizin onayınızla:

Eğer bir KampanyaKuponu.com kullanıcısı iseniz, bu sayfada yer alan hüküm ve yükümlülükleri kabul etmiş sayılırsınız. Eğer sayfamızda yer alan hüküm ve koşullarda bir değişiklik olursa ve bu konuda kafanıza takılan her hangi bir şeyde bizimle e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz: kampanyakuponu.com/iletişim